Collection: Fruit

8 products
  • Bananas (Organic approximately 2lb bunch)
    Regular price
    $2.38
    Sale price
    $2.38
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples (Various types per apple)
    Regular price
    from $0.80
    Sale price
    from $0.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon
    Regular price
    $1.30
    Sale price
    $1.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberries (per package)
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Anjou Peaar
    Regular price
    $0.65
    Sale price
    $0.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oranges (Various types per orange)
    Regular price
    from $0.57
    Sale price
    from $0.57
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lime
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pineapple
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out