Collection: Products

172 products
  • Abigail's Cinnamon Raisin Bread
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Abigail's Hamburger Buns
    Regular price
    $6.25
    Sale price
    $6.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Abigail's Hot Dog Rolls
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Abigail's Millet and Brown Rice Loaf (Gluten Free)
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Almonds
    Regular price
    $8.45
    Sale price
    $8.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Almonds tamari roasted
    Regular price
    from $8.45
    Sale price
    from $8.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Amolitta Pasta
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Amy's Black Bean Burger
    Regular price
    $7.49
    Sale price
    $7.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Amy's GF Bean & Cheese Burrito
    Regular price
    $4.19
    Sale price
    $4.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples (Various types per apple)
    Regular price
    from $0.80
    Sale price
    from $0.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Aqua ViTea Kombucha (Various Flavors)
    Regular price
    $4.65
    Sale price
    $4.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Arrowhead Mills Organic All Purpose Flour 1lb
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Asparagus (organic - per bunch approx 1lb)
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bacon
    Regular price
    $9.10
    Sale price
    $9.10
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bananas (Organic approximately 2lb bunch)
    Regular price
    $2.38
    Sale price
    $2.38
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Barbara's Cheese Puffs
    Regular price
    $3.79
    Sale price
    $3.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Barbara's Honey Nut Honest O's
    Regular price
    $6.19
    Sale price
    $6.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Barbara's Jalapeno Cheese Puffs
    Regular price
    $3.79
    Sale price
    $3.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Barbara's Morning Oat Crunch
    Regular price
    $6.09
    Sale price
    $6.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Barts Ice Cream (various delicious flavors per pint)
    Regular price
    $6.49
    Sale price
    $6.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out